Müşteri Hizmetleri : (+90) 216 234 35 35 - [email protected]

Biz Kimiz ?

Telekomünikasyon sektöründe 8 yıla varan bir Bilgi Birikimi ve Tecrübe üzerine kurulmuş genç, dinamik ve proaktif bir ekipten oluşur. Ses Pro Telekom Sağladığı bütün çözümlerde ve hizmetlerde en iyi müşteri deneyimi sunma hedefi ile kaliteli, dinamik, hızlı hizmet vererek müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerine anında cevap vermeyi temel hedef olarak belirlemiştir.

Bilişim ve telekomünikasyon teknolojileri tecrübesi ile her sektörden kurum ve kuruluşlara, 7×24 servis anlayışı içinde ihtiyaca özel, katma değeri yüksek iletişim teknolojileri çözümlerini ve desteğini sunan, genç, dinamik ve yenilikçi bir ekiptir.

Kendimizi sizin yerinize koyarak gerçek anlamda ihtiyacımızı belirleyip en doğru fiyat, performans mekanizmasını kurmayı hedefliyoruz..

Misyon & Vizyon

Değerlerimiz : Yaptığımız işin özünde dürüstlük, saygı ve güvenilirlik yatmaktadır. Temel Yetkinliklerimiz : Planlama, Sonuç Odaklılık, Müşteri Odaklılık, Ekip Çalışması ve İşbirliği, Profesyonel Gelişim, Değişim Yönetimi ,Problem Çözme ve Karar Verme

Kurum ve Kuruluşların bilgi ve iletişim alanındaki yerel ve küresel ihtiyaçlarını en etkin ve güvenilir şekilde karşılayacak müşteri odaklı yaklaşımla ve her bir müşteriye özel butik çözümlerle gerçek anlamda müşteri memnuniyeti sağlamaktır.